Acil Servis
14 Haziran 2019

ACİL SERVİS HİZMETLERİ:

28 yataklı gözlem odaları, 1 izolasyon odası , 1 resüsitasyon odası , 1 travma odası , 1 pansuman odası , 1 enjeksiyon odası, acil görüntüleme, acil eczanesi , acil laboratuarları ve KBRN Ünitesi ile III. seviye standartlarında olan Acil Servisimiz; 2 Acil Tıp Uzmanı, 2 Pratisyen Hekim, 1 Ortopedi Uzmanı , 1 Kardiyoloji Uzmanı ,1 Dahili Hast. Uzmanı, 1 Cerrahi Hast. Uzmanı, 1 Anestezi Uzmanı, Nöbetçi Şef, her branşda icap nöbetçileri, 8-12 hemşire, 3 sağlık memuru, 2 memur , 2 Veri Hazırlama Elemanı , 4 Güvenlik Personeli , 4 Temizlik Personelinden oluşan ekip ile 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir.

Hastalar Acil Servis girişinde triaj uygulamasına göre hastalık öncelik sınıflandırması yapıldıktan sonra sarı, yeşil, kırmızı muayene ve müdahale alanlarına alınıp en hızlı şekilde muayeneleri tamamlanmaktadır. Ayrıca yoğunluk durumuna göre Yeşil Alan Polikliniği hizmet vermektedir.


ÇOCUK ACİL SERVİS:

5 yataklı gözlem ve 1 izolasyon odası , 1 resüstasyon odası , 1 enjeksiyon odası , 1 travma odası , 1 primer bakı (tedavi) odaları ile 1 Pratisyen Hekim, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı , her branşda icap nöbetçileri , 3 hemşire , 1 Veri Hazırlama Elemanı , 1 Temizlik Personeli 1 Güvenlik Personeli ile 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti vermektedir.

Hastalar Acil Servis girişinde triaj uygulamasına göre hastalık öncelik sınıflandırması yapıldıktan sonra sarı, yeşil, kırmızı muayene ve müdahale alanlarına alınıp en hızlı şekilde muayeneleri tamamlanmaktadır.

  • image001.jpg
  • image002.jpg
  • image003.jpg
  • image004.jpg
  • image005.jpg
  • image006.jpg