T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Çanakkale Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Uzman Kadromuz Güçleniyor

Güncelleme Tarihi: 17/09/2019

Uzman kadrosuna güç katmaya devam eden Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesinde Hematoloji  ve Psikiyatri Uzmanlarımız hasta kabulüne başladı

Hematoloji Uzmanı Dr Alev Garip Acar Hastanemizde hasta kabulüne başladı.

2002-2008 yıllarında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden  mezunu olan  uzmanımız 2009-2014 yılları arasında Ege Üniversitesinde Dahiliye İhtisasını tamamlamıştır.

Uzmanlık alanı kan ve kan hastalıklarının tanı ve tedavisi olan Hematoloji Bilim dalı üzerine 2015-2018 yılında Dokuz Eyül Üniversitesinde yan dal eğitimini tamamlayan Uz. Dr. Alev Garip Acar hastanemizde göreve başlamıştır.

Hastanemize yeni atanan bir diğer uzmanımız ise psikiyatri uzmanı Dr. Sevil Akbaba.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002’de mezun olan Uzmanımız Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü'nde lisansını tamamlayıp uzman doktor olarak  2013-2015 yılları
arasında Cizre Devlet Hastanesinde görev yaptı. Son 3 yıldır Ezine Devlet Hastanesinde çalışmakta olan Akbaba hastanemize Psikiyatri Uzmanı olarak atarak göreve başladı.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ufuk Tali “Bizler en iyisi olmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Halkımız sağlık alanında en iyi hizmeti almaktadır ve alacaktır. Uzman kadromuzu her geçen gün güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

  • DSC_0013.JPG
  • sevil akbaba.jpg