T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Çanakkale Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

TYSD’den Hastanemize Bağış

Güncelleme Tarihi: 17/09/2019

TYSD’den  HASTANEMİZE  BAĞIŞ

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Çanakkale Şubesi  tarafından hastanemize 2 adet odiometri  cihazı (Kulak İşitme Ölçüm cihazı) ve 1 adet timponometri  (Kulak basıncını ölçen cihaz) cihazı bağışlandı.

Hastanemiz Başhekimi Op. Dr. Yusuf İlker Çömez,  TYSD Başkanı Seval Berkup’a yaptıkları yardımdan dolayı teşekkürlerini dile getirirken plaket takdimi de gerçekleştirildi.  

TSYD Başkanı Seval Berkup yaptığı açıklamada “ Cumhuriyetin ilk yıllarında 1928’de kurulan, Atatürk’ün isimlendirdiği Türkiye Yardım Sevenler Derneği, bu yıl kuruluşunun 90. Yılını kutlayacak.

Biz de Çanakkale TSYD Şubesi olarak 90. Yıl anısına Çanakkale halkına güzel bir hizmet sunmak istedik. Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Yusuf İlker Çömez ile ilgili görüşmeler sonucunda kulak burun boğaz polikliniğinde en çok ihtiyaç duyulan 2 adet odiometri , 1 adet timponometri alınmasına yönetim olarak karar verdik ve gerçekleştirdik.

Bu güzel hizmeti yapmamıza katkıda bulunan yardımseven dostlarımıza ve hayırsever bağışçılarımıza sizler ve yönetim adına teşekkür ederim.” Dedi.

KBB Uzmanlarımız Op. Dr. Naci Hasanefendi ve Op. Dr. Altuğ Özağaç dernek yönetimine cihaz hakkında bilgilendirme yaparak son teknoloji modern bir cihaza sahip olmalarını sağladıkları için teşekkür ettiler.

  • tsyd 1.JPG
  • tsyd 2.JPG
  • tsyd 3.JPG
  • tsyd 4.JPG