T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Çanakkale Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sadece Çanakkalelilere Değil İl Dışından Gelen Hastalarımıza da Şifa Dağıtıyoruz

Güncelleme Tarihi: 17/09/2019

Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen hastalarımız, hastanemizi tercih ederek şifa buluyorlar. Hastanemizde kapalı yöntemle gerçekleştirilen kolon ve rektum kanseri ameliyatlarından elde ettiği başarılı sonuçlarla sadece ilimizden değil Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara umut olmaya devam ediyor.

Hastane yönetimi tarafından tasarrufa gidilmeyip tüm imkânlar sağlanırken her türlü operasyonun gerçekleştirildiği Genel Cerrahi kliniğimiz başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiriyor.

Muğla, Balıkesir ve Manisa gibi illerden hasta kabul ettiklerini dile getiren Başhekim yardımcısı ve Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M.Ali Karacaer “ Hastanemizde kolon ve rektum kanseri ameliyatları büyük bir titizlikle yapılıyor. Ortalama 1 hafta süresince yatarak takibi ve tedavisi devam eden hastalarımız sağlıklarına kavuşarak taburcu ediliyor.” Dedi.

Hastane olarak İl dışından hasta kabul eder konuma gelindiğini belirten Başhekim Op. Dr. Ufuk Tali Genel Cerrahi kliniğinin başarılı çalışmalarının haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti.

  • DSC_0077.JPG